Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Za kliku Modrých dveří ve čtvrtek vezme Lenka Dusilová

úterý, 9. října 2012, 21:27

Držitelka hudební ceny Anděl v kategorii zpěvačka roku vystoupí nadcházející čtvrtek večer od 20 hodin v Hudebním klubu Modrý dveře. Do Budějc přijede Lenka Dusilová!

Její nejnovější album Baromantika, které Dusilová na jihu Čech znovu představí, vyšlo v prosinci loňského roku a bylo velmi kladně přijato jak kritikou, tak veřejností.

„Koncept baromantických koncertů předně využívá atmosféry plynoucí z nového alba. Rozhodně stojí za to si Baromantiku poslechnout naživo, neb jsme si dali práci, aby to byl hudebně emotivní zážitek nejen pro nás, ale hlavně pro ty, kteří ji mají rádi. Baromantickým zvukem jsme si dovolili nakazit i pár starších věcí z mého repertoáru,“ uvádí zpěvačka svůj koncert.

Vychutnat si vystoupení Lenky Dusilové můžete i vy, a to dokonce zadarmo. Díky spolupráci Budějcké Drbny a Modrých dveří nyní soutěžte o dvě volné vstupenky. Ty si mezi sebe nakonec rozdělí dva čtenáři.

V e-mailové schránce redakce@budejckadrbna.cz očekáváme do čtvrtečního poledne odpovědi na následující soutěžní otázku. Do slosování samozřejmě zařadíme všechny správné tipy.

V jakém městě se narodila Lenka Dusilová?

A) Praha
B) Prostějov
C) Karlovy Vary

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

Vstupenky stojí v předprodeji 170 Kč, na místě je pořídíte za 210 korun.

SOUTĚŽ SKONČILA

Lenka Dusilová se narodila v Karlových Varech. Správně je tedy možnost C.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenáře Janu Papouškovou a Davida Kuliše. Oba dostanou po jedné volné vstupence na dnešní koncert. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal aboliciBabiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Dnes, 11:22Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za zbytečnou diskusi, zda by pode požadavků ústavy podepsal...

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezměníZeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Dnes, 09:17Miloš Zeman před loňskou volbou prezidenta v České televizi prohlásil, že trestní stíhání premiéra...

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

čtvrtek, 19. září 2019, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o