Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Zaplněná Malá scéna sledovala hudební výlet do minulosti

čtvrtek, 20. prosince 2012, 20:05

Budějcká taneční skupina Budside Crew se po minulých úspěších s akcemi Nejsi sám a Svoboda není sen, pořádané tehdy ještě ve spolupráci s partou Break Beat, vrhla na vlastní show Just Dance.

Návštěvníci Malé scény Domu kultury Metropol tak ve středu večer dostali možnost projít se minulostí společně se vzpomínajícím dědečkem, který začínal jako milovník funku a diskoték.

Kvůli problémům se ale dostal na ulici, kde vládl hip hop, a poté se díky svému zápalu do tance a práce probojoval do moderních tanečních soutěží, aby všem ukázal, že na to má.

Během přibližně hodinové show se tak na pódiu představilo okolo dvaceti mladých tanečníků, kteří se všem ukázali při tanci, který je evidentně ohromně baví.

Celá podívaná se prohnala třemi érami v období od 70. let do současnosti, a tak lidé viděli tanec na velké množství hudebních stylů.

Repríza Just Dance se uskuteční už zítra, v pátek 21. prosince od 19 hodin. Jestli máte čas, určitě se jděte na kluky a holky z Budside Crew podívat. Zaplněný sál při premiéře je jasným důkazem, že tohle představení opravdu stojí za to!

Taneční show Just Dance

Taneční show Just Dance

čtvrtek, 20. prosince 2012, 19:55

Závěrečné loučeníTady autobus nepojede, Adame..Tancovalo se na nohou i na hlaváchPřísný výraz Adama HlaváčeA co na to porotaFunkové počátkyDo role dědečka se vžil Radek BakalářTomáš Šíma tancuje již deset letUkázka breakdance

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o