Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Zapojte se do rekordu!!!

pondělí, 6. června 2011, 10:52

V pátek 10. 6. se Hluboká nad Vltavou promění ve středisko milovníků céček. Céčka, že nevěříte? Ano tato legenda se opět vrátila a těší se znovu velkému zájmu. Kdo by si nepomatoval na doby, kdy céčka musel mít každý a kdo neměl, jako by nebyl.

Dnes tuto legendu vyrábí firma Super-box.cz, opět se najdou mezi námi nadšenci, kteří céčka nakupují po tisícovkách.

Pokud patříte mezi tyto milovníky, zapojte se do akce, kterou jsme připravili na pátek 10. června. Celou akci zaštiťují mažoretky Hlubocké Princezny, podporu slíbilo také město Hluboká nad Vltavou, firma CHCIWWWSTRANKY.CZ a hlavně Super-box.cz. A o co jde? Budeme se snažit sestavit co nejdelší řetěz z céček a omotat co nejvíckrát zámek Hluboká nad Vltavou. Akce vypukne v 16h v dolní zahradě zámku Hluboká.

Použitá céčka se po uskutečnění rekordu věnují dětskému domovu Boršov.
A jak se můžete zapojit? Nakupte céčka na stránkách www.navratlegendy.cz nebo v den konání rekordu u vstupu do zámecké zahrady. Zaregistrujte sebe a vámi použité pytlíčky s céčky a můžete skládat. Celé tři hodiny budeme skládat céčka, abychom dosáhli co nejdelšího řetězu.

Program je připraven pro celou rodinu. Po předložení potvrzení účasti na rekordu jsme pro vás připravili: Zámek Hluboká věnoval vstupenky na zámeckou věž pro děti v doprovodu rodičů zdarma v čase konání akce. ZOO Ohrada připravila 50% slevu na dětské vstupné v den konání rekordu. 
 
Pro každé zaregistrované dítě do 15ti let máme k zakoupenému pytlíčku nanuk od firmy Prima a 100 céček zdarma.
Tak neváhejte, vezměte rodinu a přijďte si užít skvělé páteční odpoledne s hlubockými mažoretkami a céčky. Těšíme se na setkání s Vámi.

Autor: Tereza Skleničková

Kam dál?

Splavnění Vltavy – Díl I. - PROLOG (věnováno Vojtěchu Lannovi).Splavnění Vltavy – Díl I. - PROLOG (věnováno Vojtěchu Lannovi).

Splavnění Vltavy – Díl I. - PROLOG (věnováno Vojtěchu Lannovi).

pondělí, 6. června 2011, 10:13Splavnění Vltavy. Téma, které patří v posledních několika letech k často diskutovaným a v...

Vandal se "podepsal" na zaparkovaném vozidle Honda.Vandal se "podepsal" na zaparkovaném vozidle Honda.

Vandal se "podepsal" na zaparkovaném vozidle Honda.

neděle, 5. června 2011, 13:19Včerejší noci, krátce po překročení pátku na sobotu, si dosud neustanovený vandal vyhlédnul...

Budějovické náměstí se již počtvrté promění v galerii pod širým nebemBudějovické náměstí se již počtvrté promění v galerii pod širým nebem

Budějovické náměstí se již počtvrté promění v galerii pod širým nebem

sobota, 4. června 2011, 22:00 České Budějovice od 7. června hostí již 4. ročník výstavy Umění ve městě. Svá díla na...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení