Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Zapojte se do rekordu!!!

pondělí, 6. června 2011, 10:52

V pátek 10. 6. se Hluboká nad Vltavou promění ve středisko milovníků céček. Céčka, že nevěříte? Ano tato legenda se opět vrátila a těší se znovu velkému zájmu. Kdo by si nepomatoval na doby, kdy céčka musel mít každý a kdo neměl, jako by nebyl.

Dnes tuto legendu vyrábí firma Super-box.cz, opět se najdou mezi námi nadšenci, kteří céčka nakupují po tisícovkách.

Pokud patříte mezi tyto milovníky, zapojte se do akce, kterou jsme připravili na pátek 10. června. Celou akci zaštiťují mažoretky Hlubocké Princezny, podporu slíbilo také město Hluboká nad Vltavou, firma CHCIWWWSTRANKY.CZ a hlavně Super-box.cz. A o co jde? Budeme se snažit sestavit co nejdelší řetěz z céček a omotat co nejvíckrát zámek Hluboká nad Vltavou. Akce vypukne v 16h v dolní zahradě zámku Hluboká.

Použitá céčka se po uskutečnění rekordu věnují dětskému domovu Boršov.
A jak se můžete zapojit? Nakupte céčka na stránkách www.navratlegendy.cz nebo v den konání rekordu u vstupu do zámecké zahrady. Zaregistrujte sebe a vámi použité pytlíčky s céčky a můžete skládat. Celé tři hodiny budeme skládat céčka, abychom dosáhli co nejdelšího řetězu.

Program je připraven pro celou rodinu. Po předložení potvrzení účasti na rekordu jsme pro vás připravili: Zámek Hluboká věnoval vstupenky na zámeckou věž pro děti v doprovodu rodičů zdarma v čase konání akce. ZOO Ohrada připravila 50% slevu na dětské vstupné v den konání rekordu. 
 
Pro každé zaregistrované dítě do 15ti let máme k zakoupenému pytlíčku nanuk od firmy Prima a 100 céček zdarma.
Tak neváhejte, vezměte rodinu a přijďte si užít skvělé páteční odpoledne s hlubockými mažoretkami a céčky. Těšíme se na setkání s Vámi.

Autor: Tereza Skleničková

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o