Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Ženy na Dámské jízdě omámila vůně konvalinek

pondělí, 12. května 2014, 09:25

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl lásky čas. Květnová Dámská jízda v multikině CineStar se sice neodehrála na prvního máje, ale i přesto se nesla v duchu lásky, pohody a příjemné jarní vůně, o kterou se svými květinami postarala floristka Pavla Kostohryzová.

Již v předsálí se dámy pobavily netradičním servírováním sektu a usmívat se nepřestaly ani při stání dlouhé fronty na kávu, která provoněla celé foyer.

Floristka Pavla Kostohryzová popovídala o vázání svatebních květin. Jaké jsou trendy v barvách, ale i na co si nevěsty mají dávat při výběru květin pozor. Nesprávně zvolená květina jak barvou, tak tvarem může ovlivnit celkový dojem z nevěsty.

Další zajímavosti nám představily svatební koordinátorky Veronika Havlíková a Lenka Smržová. „Je nutné si rozmyslet, zda je dobré unášet nevěstu. Podle našich zkušeností víme, že chybí-li dvě hodiny nevěsta na svatbě, začínají se svatebčané nudit a zábava vázne,“ podělily se o své postřehy.

Také jsme se dozvěděli, že minulý rok bylo uzavřeno 56 tisíc sňatků. Kolik bylo v porovnání s tím rozvodů, už raději dámy neprozradily.

Celkovou atmosféru završila předpremiéra filmu Jedna za všechny, kde jsme v hlavní roli viděli Cameron Diaz, které filmová role byla opět ušita na míru. Dámy v sále doslova řvaly smíchy, taky aby ne, když se hlavní děj točil okolo jednoho záletného muže, proti kterému se spikly tři ženy. Manželka, chytrá milenka a krásná milenka.

Příští Dámská jízda se bude konat 11. června a promítat se bude zajímavý snímek Grace of Monaco.

Netradiční servírování uvítacího pitíKvětiny udělaly výherkyním radostDozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o svatebních trendechSál byl téměř plnýPoukaz na slevu při realizaci venkovního obřaduLosovalo se o spoustu krásných cenNetradiční podávání sektu ženy pobaviloNa kávu byla opět dlouhá frontaI paní ředitelka měla krásnou brož z živých květin

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární DepardieuZafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Dnes, 17:15Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní...

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o