Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Mladík v centru Českých Budějovic nabízel sex za 100 korun

pátek, 20. května 2011, 15:19

Nezvyklý případ řešili strážníci městské policie v centru Českých Budějovic. Jak v pátek agentuře Mediafax řekl mluvčí strážníků Václav Sup, strážníci byli upozorněni na mladíka, který na ulici nabízí sex za 100 korun.

Na křižovatce ulic Lannova a Štítného strážníky oslovil starší muž. Hlídce sdělil, že je pohoršen jednáním mladíka, který chodí mezi lidmi s cedulkou na krku nabízející sex za peníze. K tomuto muži se připojila rovněž žena, kterou tato událost také zarazila. Hlídka proto dvojici požádala o popis muže. V tu chvíli však prošel zmiňovaný muž před zraky strážníků s cedulkou „Akce sex za 100 Kč“.

“Jednadvacetiletý muž strážníkům uvedl, že od mala touží po sexu, a že má dokonce i vzdělání na poskytování těchto služeb, na což musel čtyři roky studovat na škole s tímto zaměřením v Písku. Dále uvedl, že osloveným ženám nabízel peníze on, protože když si chtěl za tuto službu od žen nechat platit, žádná ho nechtěla,“ popsal kuriózní událost Václav Sup s tím, že částku stanovil jako pevnou, protože po předchozí zkušenosti, kdy nabízel sumu tisíc korun, zjistil, že by si mohl dovolit pouze dvě ženy za měsíc.

Dále muž dodal, že je mu líto, že tímto svým chováním pohoršoval okolí, ale že měl prý pocit, že po něm kolemjdoucí ženy toužebně koukají. “Podotkl také, že ho mrzí, že mu hlídka strážníků překazila možný sex, protože mu prý tři dívky řekly, že si to ještě rozmyslí,“ dodal mluvčí.

Jelikož mladík nebyl schopen prokázat svou totožnost, byl převezen služebním vozidlem městské policie na obvodní oddělení Police ČR. Zde muži zákona zjistili jeho totožnost. Ti pak muži udělili pokutu tisíc korun za to, že svým jednáním budil veřejné pohoršení a doporučili mu, aby si příště hledal své potencionální partnerky jiným způsobem.

Autor: René Kekely
 

Kam dál?

Školáci pozor ! Důvěřovat cizím lidem se nemusí vyplatitŠkoláci pozor ! Důvěřovat cizím lidem se nemusí vyplatit

Školáci pozor ! Důvěřovat cizím lidem se nemusí vyplatit

pátek, 20. května 2011, 09:33Českobudějovičtí kriminalisté prověřují oznámení, kdy včerejšího dne, v době od 14:15 hod. do 14:30...

Na budějckém náměstí odstartoval hod mobilemNa budějckém náměstí odstartoval hod mobilem

Na budějckém náměstí odstartoval hod mobilem

čtvrtek, 19. května 2011, 10:08Jak jsme Vás včera informovali, na budějckém náměstí dnes startuje akce hod mobilem, která je...

Úspěchem skončila akce zaměřená na výrobce a distributory drog v krajském městě.Úspěchem skončila akce zaměřená na výrobce a distributory drog v krajském městě.

Úspěchem skončila akce zaměřená na výrobce a distributory drog v krajském městě.

čtvrtek, 19. května 2011, 09:46Tvrdý úder zasadili kriminalisté distributorovi drog v Českých Budějovicích. Při opatření zaměřeném...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o