Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Mladík v centru Českých Budějovic nabízel sex za 100 korun

pátek, 20. května 2011, 15:19

Nezvyklý případ řešili strážníci městské policie v centru Českých Budějovic. Jak v pátek agentuře Mediafax řekl mluvčí strážníků Václav Sup, strážníci byli upozorněni na mladíka, který na ulici nabízí sex za 100 korun.

Na křižovatce ulic Lannova a Štítného strážníky oslovil starší muž. Hlídce sdělil, že je pohoršen jednáním mladíka, který chodí mezi lidmi s cedulkou na krku nabízející sex za peníze. K tomuto muži se připojila rovněž žena, kterou tato událost také zarazila. Hlídka proto dvojici požádala o popis muže. V tu chvíli však prošel zmiňovaný muž před zraky strážníků s cedulkou „Akce sex za 100 Kč“.

“Jednadvacetiletý muž strážníkům uvedl, že od mala touží po sexu, a že má dokonce i vzdělání na poskytování těchto služeb, na což musel čtyři roky studovat na škole s tímto zaměřením v Písku. Dále uvedl, že osloveným ženám nabízel peníze on, protože když si chtěl za tuto službu od žen nechat platit, žádná ho nechtěla,“ popsal kuriózní událost Václav Sup s tím, že částku stanovil jako pevnou, protože po předchozí zkušenosti, kdy nabízel sumu tisíc korun, zjistil, že by si mohl dovolit pouze dvě ženy za měsíc.

Dále muž dodal, že je mu líto, že tímto svým chováním pohoršoval okolí, ale že měl prý pocit, že po něm kolemjdoucí ženy toužebně koukají. “Podotkl také, že ho mrzí, že mu hlídka strážníků překazila možný sex, protože mu prý tři dívky řekly, že si to ještě rozmyslí,“ dodal mluvčí.

Jelikož mladík nebyl schopen prokázat svou totožnost, byl převezen služebním vozidlem městské policie na obvodní oddělení Police ČR. Zde muži zákona zjistili jeho totožnost. Ti pak muži udělili pokutu tisíc korun za to, že svým jednáním budil veřejné pohoršení a doporučili mu, aby si příště hledal své potencionální partnerky jiným způsobem.

Autor: René Kekely
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na denModřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

pondělí, 16. září 2019, 14:30Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu...

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

pondělí, 16. září 2019, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

pondělí, 16. září 2019, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o