Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Obklíčená křižovatka

středa, 20. dubna 2011, 13:22

Tak jsme se zas jednou snažili projet co nejrychleji Budějce. Vyrazili jsme od Nemocnice a potřebovali jsme do Vrbnýho. A protože známe dopravní situaci pod viaduktem na Rudolfovské, zvolili jsme trasu přes Havlindu a přes Mladý.

Moc jsme si ale nepomohli. Paradoxně bez problémů jsme projeli Havlindu, ačkoli je tam objížďka kvůli uzavřené Čechovce. Ovšem jakmile jsme vyjeli na Novohradskou narazili jsme na štosující se auta kvůli kuželům, které zabíraly polovinu ulice. Důvod? Obnova zebry na přechodu pro chodce.

Když už jsme se konečně dostali na odbočku do ulice Masaryka (na železniční přejezd ke hřbitovu), projeli jsme bez problémů ke křižovatce Dobrovodská, Ledenická. Tam to byl ovšem ten pravý chaos. Proužkované kužely překážely na všech 3 přechodech této křižovatky. Průjezdnost byla závislá na toleranci řidičů jedoucích po hlavní a to ještě i oni museli být ostražití a dávat si vzájemně přednost na jediné půlce vozovky, která byla k dispozici.

Prosíme tímto ty, kteří značení ulic v Budějcích mají na starosti, aby trochu přemýšleli! Takhle je dopravní situace ve městě na hraně a tímto jí ještě zhoršujete. Dříve se znační provádělo hlavně v noci, kdy je nejmenší provoz.

Proč se to nedělá dnes?

redakce Drbny

Kam dál?

Další objasněná loupežDalší objasněná loupež

Další objasněná loupež

úterý, 19. dubna 2011, 14:13Českobudějovičtí kriminalisté objasnili další případ loupežného přepadení. K loupeži došlo...

Tajemník Zdeněk Řeřábek vs. Magistrát ČB - odročeno. Proč?Tajemník Zdeněk Řeřábek vs. Magistrát ČB - odročeno. Proč?

Tajemník Zdeněk Řeřábek vs. Magistrát ČB - odročeno. Proč?

úterý, 19. dubna 2011, 13:10Dnes mělo dojít u Krajského soudu ke konečnému verdiktu ve sporu mezi Ing. Zdeňkem Řeřábkem...

Tajemník Zdeněk Řeřábek  versus Magistrát České Budějovice. Dnes stanou u soudu! Padne konečný verdikt?Tajemník Zdeněk Řeřábek  versus Magistrát České Budějovice. Dnes stanou u soudu! Padne konečný verdikt?

Tajemník Zdeněk Řeřábek versus Magistrát České Budějovice. Dnes stanou u soudu! Padne konečný verdikt?

úterý, 19. dubna 2011, 00:14Dlouhodobá, ostře sledovaná kauza je právě dnes vysoce aktuální - měla by být po roce vyřešena....

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení