Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Po Českých Budějovicích jezdí luxusní bentley s urážlivými nápisy

pondělí, 9. května 2011, 08:36

Bentley za zhruba čtyři miliony korun s urážlivými texty směřující proti policistům jezdí po Českých Budějovicích. Informace o tom v pondělí agentuře potvrdila policie.

Podle jednoho ze svědků, který automobil dokonce vyfotografoval, má bentley na zadní části nápis "Smrt fízlům" doplněný dalším "Polibte mi p….".

"O tomto případu víme, kolegové jej řeší, ale zatím neznám výsledek. Zjistím však, v jaké fázi se prověřování nachází, případně, zda řidič již dostal nějaký postih, nebo mu hrozí," uvedla pro agenturu mluvčí policie Regina Tupá.

Automobil s takzvaně protekční registrační značkou není nápadný jen tím, jaké na sobě nese nápisy a že jde o velmi luxusní vůz, ale také tím, že často parkuje, kde se jeho řidiči zrovna zlíbí. Někdy je to na místě vyhrazeném pro držitele abonentních a rezidentních karet, jindy na místě pro invalidy, nebo na trávníku.

"Za tyto přestupky, pokud by byl přistižen, mu samozřejmě hrozí jistá pokuta, případně přijde o některé body. Co se týče hanlivých až urážlivých nápisů - pak zřejmě také postih," dodala Tupá.

Autor: René Kekely

Kam dál?

Zloděj vzal vše, co mu přišlo pod rukuZloděj vzal vše, co mu přišlo pod ruku

Zloděj vzal vše, co mu přišlo pod ruku

neděle, 8. května 2011, 14:31Policisté z obvodního oddělení Čtyři Dvory šetří případ krádeže, ke které došlo v pátek 6. května....

Včerejší nehodu cyklista nepřežilVčerejší nehodu cyklista nepřežil

Včerejší nehodu cyklista nepřežil

neděle, 8. května 2011, 14:24Policisté z dopravního inspektorátu v Českých Budějovicích šetří nehodu, ke které došlo v sobotu...

Čí jsou Budějce? Našééééééé..... Majáles 2011.Čí jsou Budějce? Našééééééé..... Majáles 2011.

Čí jsou Budějce? Našééééééé..... Majáles 2011.

sobota, 7. května 2011, 12:09V pátek 6. května krátce po poledni centrum Budějc výrazně ožilo – barvami, recesí a...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o