Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Radek Motys zavelel k útoku a Jihostroj vede 3:0 na zápasy.

pátek, 29. dubna 2011, 21:23

Už jen jeden zápas dělí náš tým od mistrovského titulu. Dnes totiž v Ostravě zvítězil Jihostroj 1:3 na sety a zítra může začít slavit. A že cesta z Ostravy je sakra dlouhá...a jak se vše vlastně událo?

Podle očekávání byl první set až do koncovky vyrovnaný s tím, že Ostrava si dlouho udržovala jednobodový náskok. Velmi důležité bylo, že Jihostroj v koncovce bodové skóre obrátil ve svůj prospěch, ovšem to samé se podařilo domácím. Ti měli i setbol za stavu 24:23, ten ale naštěstí neproměnili. To se naopak povedlo Jihostroji, který první set vyhrál 24:26.

Tento okamžik ovlivnil i začátek druhého setu, kdy v polovině setu vedli hosté až o 7 bodů a i když domácí především díky dobrému servisu snížili, přesto Jihostroj vyhrál 20:25.

Do třetího setu vstoupili domácí daleko soustředěněji a vedli dokonce až o 6 bodů, ovšem hostům se podařilo skóre v polovině setu srovnat. Protože  však v koncovce hosté nepřihráli výborný servis Michaloviče a neubránili ani jeho útoky, brali třetí set domácí v poměru 25:19.

Čtvrtý set připomínal průběhem ten první, alespoń co se týká vyrovnanosti. Ovšem pouze do stavu 16:17. Od tohoto momentu Jihostroj Ostravě bodově odskočil a zkušeně si dokráčel pro vítězství v zápasu. Čtvrtý set skončil 19:25.

Velmi dobře zahrál Radek Motys a jestli se jemu i celému týmu bude zítra dařit stejně jako dnes, nepřesune se série v pondělí zpět do Budějc, ale my to určitě hráčům odpustíme.

Sobotní zápas můžete sledovat na ČT 4 od 15.45 hod

Autor: Hawky

 

Kam dál?

Policisté žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání.Policisté žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání.

Policisté žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání.

pátek, 29. dubna 2011, 13:39Pohřešovaný muž byl naposledy viděn dne 15.dubna 2011 v místě svého přechodného bydliště, v ul. V....

Usedl za volant po požití návykové látky, nyní čelí trestnímu stíháníUsedl za volant po požití návykové látky, nyní čelí trestnímu stíhání

Usedl za volant po požití návykové látky, nyní čelí trestnímu stíhání

pátek, 29. dubna 2011, 10:46Při silniční kontrole, kterou prováděli suchovrbenští policisté v ulici Fr. Škroupa v krajském...

V Českých Budějovicích slavnostně začala rekonstrukce železniční trati do NemanicV Českých Budějovicích slavnostně začala rekonstrukce železniční trati do Nemanic

V Českých Budějovicích slavnostně začala rekonstrukce železniční trati do Nemanic

čtvrtek, 28. dubna 2011, 22:12V Českých Budějovicích ve čtvrtek slavnostně začala rekonstrukce železniční trati do Nemanic. Délka...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o