Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Rekonstrukce zcela uzavře dopravu v Čechově ulici v Českých Budějovicích

čtvrtek, 21. dubna 2011, 13:39

Výrazné změny nastanou v dopravě na komunikacích v Havlíčkově kolonii v Českých Budějovicích od 2. května 2011, kdy zůstane zcela uzavřená Čechova ulice. Projedou jí pouze linky MHD, auta záchranného systému a stavby, řekla ve čtvrtek agentuře mluvčí magistrátu Jitka Welzlová.

Místní objížďka povede nadále ulicemi Polní a Luční. Ulice Čechova bude neprůjezdná v místech křížení v ulicích M. Vydrové, Roháče z Dubé a Havlíčkovy. Ulice Roháče z Dubé bude uzavřena celá od Polní do Zeyerovy. Dále bude zákaz zastavení v ulici Havlíčkova mezi ulicemi Čechova a Dukelská, v Dukelské bude částečně omezeno zastavení a parkování vozidel.

"Linky MHD budou vedeny ulicemi Čechova (úsek Mánesova - Havlíčkova), Havlíčkova (úsek Čechova - Dukelská) a Dukelská, dále pak ke konečné zastávce k Malému jezu či Budovcovou do Křižíkovy (zastávka Aspera). Stávající zastávky MHD v Čechově ulici se přemístí asi o 200 metrů směrem k ulici Mánesova před křižovatku s ulicí Havlíčkova. Zastávka M. Vydrové ve směru k Malému jezu se zruší a nahradí provizorní zastávkou v ulici Dukelská," řekla Welzlová.

Tento stav potrvá až do 30. června 2011. "Důvodem je kompletní rekonstrukce komunikací, jejichž stav je už za hranicí životnosti," dodala Welzlová.

autor: Dobrin Stojcev

Kam dál?

Záchranka na jihu Čech je v ohrožení, lékaři chtějí přidatZáchranka na jihu Čech je v ohrožení, lékaři chtějí přidat

Záchranka na jihu Čech je v ohrožení, lékaři chtějí přidat

čtvrtek, 21. dubna 2011, 13:34Doktoři z českobudějovické nemocnice, kteří vypomáhají na záchranné službě Jihočeského kraje,...

Vážná nehoda uzavřela hlavní tah z Budějovic do KrumlovaVážná nehoda uzavřela hlavní tah z Budějovic do Krumlova

Vážná nehoda uzavřela hlavní tah z Budějovic do Krumlova

čtvrtek, 21. dubna 2011, 13:25Závažná dopravní nehoda uzavřela ve čtvrtek ráno u Dolního Třebonína hlavní tah mezi Českými...

Lodní doprava v Budějcích letos zahájí svou činnostLodní doprava v Budějcích letos zahájí svou činnost

Lodní doprava v Budějcích letos zahájí svou činnost

čtvrtek, 21. dubna 2011, 09:02Ať už se to někomu líbí, nebo nelíbí, na Vltavě v Budějcích letos zahájí svou činnost lodní...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení