Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Mirotice se promění v pohádkový a hudební ráj

neděle, 5. srpna 2018, 17:09

Už popatnácté se letos 10. a 11. srpna ostrov u Dolejšího mlýna v Miroticích u Písku promění v pohádkový a hudební ráj. Zábavu si užijí nejenom děti, ale také všichni dospěláci, kteří jsou snílci a chtějí se vrátit do dětských let, alespoň na dva dny.

Festival bude slavnostně zahájen v pátek 10. srpna od 13 hodin a potěší všechny milovníky loutek, divadla, hudby, baletu, nového cirkusu, výtvarného i jiného umění a hlavně kvalitní zábavy.

Organizátoři lákají například na jedinečné Divadlo Víti Marčíka, Divadlo DNO, Divadlo Klauniky, Divadlo Já to jsem, Divadlo Harmonika, Divadlo Buřt, Divadlo Krapet, Mirotický divadelní spolek I TOTO a ještě na „nový cirkus“ Bratři v tričku.

Na hudebním pódiu vystoupí Cirkus ponorka, Petr Lüftner, Simple Muffin, Mr. Loco a vycházející hvězda české hudební a herecké scény, textař, písničkář, herec a stand–up komik Vojta Záveský, alias Vojtaano. Letos na festival zavítá i legendární zpěvák, skladatel a hráč na klávesové nástroje Lešek Semelka a jeho kapela S.L.S.

Během festivalu bude probíhat různorodý umělecký i sportovně-relaxační doprovodný program. Připomeneme také významné výročí „Sto let od založení Československa“. Tuto událost připomene výtvarná soutěž a výstava „Československo, aneb stoleté srdce pohádkové Evropy“. Sobotní doprovodný program okoření stylová prvorepubliková módní přehlídka "Jen pro ten dnešní den".

V případě vysokých teplot ožije vodní fontána místních hasičů, která dokáže i z tropického ostrova vyčarovat osvěžující oázu dobré nálady.                                                                                                                       

Festival bude slavnostně zahájen v pátek 10. srpna od 13 hodin a potěší všechny milovníky loutek, divadla, hudby, baletu, nového cirkusu, výtvarného i jiného umění a hlavně kvalitní zábavy.Festival bude slavnostně zahájen v pátek 10. srpna od 13 hodin a potěší všechny milovníky loutek, divadla, hudby, baletu, nového cirkusu, výtvarného i jiného umění a hlavně kvalitní zábavy.Festival bude slavnostně zahájen v pátek 10. srpna od 13 hodin a potěší všechny milovníky loutek, divadla, hudby, baletu, nového cirkusu, výtvarného i jiného umění a hlavně kvalitní zábavy.Festival bude slavnostně zahájen v pátek 10. srpna od 13 hodin a potěší všechny milovníky loutek, divadla, hudby, baletu, nového cirkusu, výtvarného i jiného umění a hlavně kvalitní zábavy.Festival bude slavnostně zahájen v pátek 10. srpna od 13 hodin a potěší všechny milovníky loutek, divadla, hudby, baletu, nového cirkusu, výtvarného i jiného umění a hlavně kvalitní zábavy.

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžekPraha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Dnes, 14:47Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje...

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýraANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Dnes, 14:30Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že...

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáháStát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Dnes, 13:23Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o