Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Zvládnete být policistou na(ne)čisto?

neděle, 18. srpna 2019, 18:43

Stát se policistkou či policistou není jednoduché rozhodnutí, ta tě však zcela pohltí. Pokud se stane tvým životním posláním, zjistíš, jak různorodé a zajímavé povolání to může být.

České detektivky jsou plné policistů a kriminalistů, kteří si vědí se vším rady. Pronásledují zločince, zajišťují stopy, sledují podezřelé. Realita je ale jiná, mnohem zajímavější. Přijď si to vyzkoušet na vlastní kůži.

Dohoníš pachatele? Víš, kolik váží a jak se nasazuje neprůstřelné vybavení policistů prvosledové hlídky? Kdy a jak používají policisté techniku pro noční vidění? Jak se poznají i velmi dobře padělané doklady či falešné peníze? Chceš zjistit, jak vybavené jsou vozy dopravních policistů, kdo a jak vyšetřuje dopravní nehodu? Kdo je to kriminalistický technik?

Troufneš si na vlastní kůži vyzkoušet fyzické testy? Dáš to? Zvládneš pohovor s policejním psychologem? Obojí je důležité pro přijetí k policii. Podrobnosti k náboru hledej na webu nebo volej mob. 606 762 294.

Připravili jsme pro tebe i tvé kamarády první jihočeský policejní workshop. Vyzkoušej si být jeden den policistou v areálu Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích. Dozvíš se také vše o možnostech tvého uplatnění u jihočeské policie.

První jihočeský policejní workshop se uskuteční v pátek 27. září 2019 od 8 hodin v areálu Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích v Kubatově ulici.

Kdo by si rád vyzkoušel reálné přijímací fyzické testy k policii a odnesl si platné osvědčení o jejich zvládnutí, muže se dopředu registrovat emailem. Získáš-li osvědčení o zvládnutí fyzických testů, máš jednu část přijímacího řízení k jihočeské policii úspěšně za sebou J.

Stát se policistkou či policistou není jednoduché rozhodnutí, tato práce tě však zcela pohltí.Stát se policistkou či policistou není jednoduché rozhodnutí, tato práce tě však zcela pohltí.Stát se policistkou či policistou není jednoduché rozhodnutí, tato práce tě však zcela pohltí.Stát se policistkou či policistou není jednoduché rozhodnutí, tato práce tě však zcela pohltí.Stát se policistkou či policistou není jednoduché rozhodnutí, tato práce tě však zcela pohltí.

O čem píše Drbna.cz

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciályZačínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Dnes, 10:57Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného...

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffitiNěkteré budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Dnes, 09:53Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském...

Zadlužená britská cestovní kancelář Thomas Cook zkrachovalaZadlužená britská cestovní kancelář Thomas Cook zkrachovala

Zadlužená britská cestovní kancelář Thomas Cook zkrachovala

Dnes, 09:15Jedna z největších cestovních kanceláří na světě, britská firma Thomas Cook kvůli finančním potížím...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o