Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Návštěvou akce Beauty Day můžete podpořit českobudějovické Autis Centrum

úterý, 17. září 2019, 14:08

V pátek 4. října mohou ženy navštívit akci s názvem Beauty Day, kterou pořádají Fashionlovers – Petra Beerová a Klára Klimentová v restauraci Beseda Třeboň.

Vizí a posláním Fashionlovers je zvednutí sebevědomí každé ženě v každém věku. Pomůžou vám najít svůj vlastní osobitý styl a rozzářit vaši krásu. Každá žena má mít možnost udělat si čas sama pro sebe, zajít s kamarádkou do kina, do divadla a nebo právě na akci Beauty Day. Zde se dozvíte módní trendy, zjistíte co děláte špatně, naučíte se kombinovat oblečení a být trendy, a tím si zvednete sebevědomí. A jak jistě víte, spokojená žena znamená spokojená rodina.

Nejenže pomáhají ženám, aby se cítily být krásné, ale rozhodly se pomoc českobudějovickému Autis Centru. Náplní této nestátní neziskové organizace je pomoc s péčí rodinám dětí s autismem a aspergerovým syndromem. Fashionlovers se rozhodly nafotit spolu s hráči VK Jihostroj charitativní kalendář, který právě na této akci pokřtí. A tak každý může koupí tohoto kalendáře podpořit Autis Centrum.

Soutěž o proměnu vizáže 

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může vyhrát jedna dáma kompletní proměnu vizáže. Stačí jen do 24. září správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Správně odpověděla Zdenka Soukupová! Gratuluju!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Návštěvou akce Beauty Day můžete podpořit českobudějovické Autis CentrumNávštěvou akce Beauty Day můžete podpořit českobudějovické Autis CentrumNávštěvou akce Beauty Day můžete podpořit českobudějovické Autis CentrumNávštěvou akce Beauty Day můžete podpořit českobudějovické Autis CentrumNávštěvou akce Beauty Day můžete podpořit českobudějovické Autis Centrum

O čem píše Drbna.cz

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomýmKoupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Dnes, 09:17Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní...

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

úterý, 15. října 2019, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o