Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jiří Mádl předal dětskému oddělení 100 tisíc korun

sobota, 26. října 2013, 13:24

Výtěžek z letní charitativní fotbalové exhibice předali včera bratři Jiří a Jan Mádlovi dětskému onkohematologickému oddělení budějcké nemocnice. Celkem se letos vybralo 100 tisíc korun a kromě peněz kluci přinesli malým pacientům také balonky a hlavně úsměvy na tvářích.

Exhibice se letos konala již pošesté, a i když se jednalo o červnovou akci, k předání šeku došlo za doprovodu primáře dětského oddělení Vladislava Smrčky a Radka Bartušky z partnerské společnosti zabývající se výrobou webových stránek až v říjnu.

„Benefiční zápas se konal už v červnu, bohužel nám ale trvalo najít společný termín, kdy by mohl Jirka i pan primář. Jirka hned po zápase měl natáčení, takže to dalo trochu zabrat. Nicméně jsme dnes mohli šek konečně oficiálně předat - a jsme za to rádi,“ sdělil Budějcké Drbně Jan Mádl.

V nemocnici byla Budějcká Drbna s Jirkou Mádlem i vloni před Vánoci, kdy došlo k předání dárků dětem a návštěvě fotbalových, volejbalových i hokejových hráčů. „S největší pravděpodobností se na onkohematologické oddělení opět o Vánocích podíváme. Nejspíše bychom to zase spojili s návštěvou kluků z Motoru, Jihostroje a Dynama,“ doplnil Mádl.

Dětské oddělení dostalo díky šeku předčasný vánoční dárek. Děti v přítomnosti Jiřího Mádla hned ožily a měly radost, že za nimi známý budějcký herec přišel.

Výtěžek z charitativní fotbalové exhibice dostalo onkohematologické oddělení budějcké nemocniceVýtěžek z charitativní fotbalové exhibice dostalo onkohematologické oddělení budějcké nemocniceVýtěžek z charitativní fotbalové exhibice dostalo onkohematologické oddělení budějcké nemocniceVýtěžek z charitativní fotbalové exhibice dostalo onkohematologické oddělení budějcké nemocniceVýtěžek z charitativní fotbalové exhibice dostalo onkohematologické oddělení budějcké nemocniceVýtěžek z charitativní fotbalové exhibice dostalo onkohematologické oddělení budějcké nemocnice

O čem píše Drbna.cz

Babišova francouzská restaurace zavřelaBabišova francouzská restaurace zavřela

Babišova francouzská restaurace zavřela

Dnes, 12:52Restaurace Paloma ve francouzském Mougins, která patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše...

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTKFotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Dnes, 12:04Nevídaný úspěch slaví redaktorka a fotografka Drbny Denisa Albaniová. Ta zvítězila v kategorii Cena...

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPDSoud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Dnes, 10:58Odvolací soud dnes potvrdil Radku Mansfeldovi půlroční podmínku a peněžitý trest 30 tisíc korun za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o