Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Kožní ambulance nemocnice se stěhuje do nových prostor

čtvrtek, 5. září 2013, 14:40

Nemocnice České Budějovice připravuje přesun ambulance kožního oddělení. Od pondělí 16. září již bude tato ambulantní péče nově poskytována v horním areálu v pavilonu O. K přestěhování z objektu bývalé vojenské nemocnice jsou potřeba čtyři dny intenzivní práce.

„Ambulantní provoz kožního oddělení z tohoto důvodu nebude fungovat ve čtvrtek 12. a v pátek 13. září. V sobotu a v neděli 14. a 15. září budeme nezbytné práce dokončovat tak, abychom v pondělí 16. září ordinovali již v nových prostorách,“ vysvětluje místopředseda představenstva akciové společnosti Nemocnice České Budějovice Martin Bláha.

Ambulance tak bude sídlit ve stejné budově, do níž před několika měsíci přesídlila lůžková část kožního oddělení. „Tento přesun je jedním z prvních kroků dlouhodobějšího procesu centralizace nemocničních provozů v horním areálu nemocnice. Po přestěhování budeme v provozně a ekonomicky výhodnějších podmínkách a pro pacienty v příjemném a dostupném prostředí poskytovat stejný rozsah ambulantní péče jako dosud,“ vysvětluje ředitel nemocnice Břetislav Shon.

Ambulanci pacienti naleznou ve zvýšeném přízemí pavilonu O, má nový samostatný vchod a bezbariérový přístup prostřednictvím venkovní rampy.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomýmKoupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Dnes, 09:17Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní...

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

úterý, 15. října 2019, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o