Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Sobotní Fit Day: Jaro je tady, skoncujte s velikostí XXL

čtvrtek, 12. dubna 2012, 12:31

Možná recept na jarní únavu, možná inspiraci na využití volného času a určitě hodně námětů, jak si zlepšit kondici. To vše najdou návštěvníci akce, která se bude konat v sobotu 14. dubna v Nákupním centru Géčko.

Celodenní Fit Day aneb Konec XXL, který pořádá Chilli Production ve spolupráci s NC Géčko a dalšími subjekty, nabídne zajímavou přehlídku aktivit zaměřených na sport, výživu, zdravý životní styl, relaxaci a atraktivní možnosti seberealizace.

V programu akce jsou především prezentace několika zařízení, která se na uvedené aktivity specializují. Návštěvníky tedy čeká setkání s Fitness 14, Juice Berry, Zuzanou Kubáňovou a jejím Jumpboxingem, Relaxačním a regeneračním centrem Hluboká a Fight Clubem.

Připraveny budou ukázky piloxingu, kick boxu, zumby, karate, kulturistiky a dalších sportů. RRC Hluboká představí své relaxační programy a chybět nebudou ani ukázky masáží.

Připravena je také wellness výstava výrobků a služeb, informace z oblasti fitness budou námětem workshopů a rozhovorů se špičkovými trenéry a lektory.

Součástí Fit Day budou také dva speciální maratony – I.C.E. Indoor Cycling Maraton a H.E.A.T Maraton. H.E.A.T. je zkratkou čtyř anglických slov High Energy Aerobic Training, což můžeme volně přeložit jako „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“. Jedná se o revoluční koncept cvičení na inovativních chodeckých pásech, takže jedinečná příležitost ověřit si, jak moc jste nebo nejste fit.

Celým Fit Day budou provázet moderátoři David Kovařík a Jirka Gruntorád.

Nevím, jak vy, ale Budějcká Drbna fit rozhodně být chce, takže v sobotu do Géčka určitě vyrazí!

Foto: www.fitness14.cz

O čem píše Drbna.cz

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezměníZeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Dnes, 09:17Miloš Zeman před loňskou volbou prezidenta v České televizi prohlásil, že trestní stíhání premiéra...

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

čtvrtek, 19. září 2019, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

čtvrtek, 19. září 2019, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o