Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Zloděj vzal vše, co mu přišlo pod ruku

neděle, 8. května 2011, 14:31

Policisté z obvodního oddělení Čtyři Dvory šetří případ krádeže, ke které došlo v pátek 6. května. Dosud nezjištěný pachatel se za použití násilí vloupal do jedné restaurace v Českých Budějovicích, odkud si odnesl řadu věcí.

Odcizil hi-fi věž značky Sony, bodáky na pušku z obou světových válek, pečetidlo KGB, několik starožitných korbelů, plechové cínové dózy s víčky, kovové vojenské helmy z druhé světové války, koženou motoristickou kuklu z roku 1940, hmoždíř s tloukem, několik německých válečných křížů, německé výložky a odznaky z čepice vše z druhé světové války, několik kusů mincí z válečných dob. Kromě těchto historických věcí si odnesl také finanční hotovost, tři sudy piva, přesně nezjištěné množství dalšího alkoholu, settopbox, motory na dochlazování piva a další věci. Majiteli restaurace způsobil škodu za bezmála 150 000 korun. Policisté provedli na místě činu nezbytné úkony a nyní po pachateli i po odcizených věcech pátrají.

Zdroj: PČR JČK

Kam dál?

Včerejší nehodu cyklista nepřežilVčerejší nehodu cyklista nepřežil

Včerejší nehodu cyklista nepřežil

neděle, 8. května 2011, 14:24Policisté z dopravního inspektorátu v Českých Budějovicích šetří nehodu, ke které došlo v sobotu...

Čí jsou Budějce? Našééééééé..... Majáles 2011.Čí jsou Budějce? Našééééééé..... Majáles 2011.

Čí jsou Budějce? Našééééééé..... Majáles 2011.

sobota, 7. května 2011, 12:09V pátek 6. května krátce po poledni centrum Budějc výrazně ožilo – barvami, recesí a...

Krádež hliníkových profilovaných plechů objasněna.Krádež hliníkových profilovaných plechů objasněna.

Krádež hliníkových profilovaných plechů objasněna.

pátek, 6. května 2011, 15:56Dalším úspěchem se mohou pochlubit hlubočtí policisté. Podařilo se jim totiž dopadnout pachatele –...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o